طرحی نو برای بهتر دیده شدن
www.MechanicalApp.com
MechanicalApp.Com
قوانین نرم افزار
به مکانیکال خوش آمدید.
شما ضمن استفاده از سایت مکانیکال
www.mechanicalapp.com
و سایر خدمات و نرم افزارهای مرتبط با آن،
موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد توافق ‏نامه ‏ای که توسط ما تعیین شده، به شرح زیر اعلام کرده‏ اید.
پیش از اینکه عضو مکانیکال شوید یا از خدمات و نرم افزارهای سایت مکانیکال استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ و نرم افزارهای مکانیکال، یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت و نرم افزارهای مکانیکال بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.

شرایط مشاهده و استفاده از امکانات نرم افزار

هرگونه استفاده از مکانیکال به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این نرم افزار است. مکانیکال هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از محتویات منتشر شده‌ٔ در مکانیکال استفاده می‌کنند.
تلاش مکانیکال، نشر مطالب شما با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت مطالب و محتویات را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آنها برعهده نمی‌گیرد.
مسئولیت استفاده از محتویات این نرم افزار بر عهدهٔ شماست و مکانیکال هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این نرم افزار را ندارد.
قرارداد و توافق نامه کاربری مکانیکال بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است.
ایجاد پیج کسب و کار و مطالب درج شده در آن، درج آگهی در لینک آگهی ها، مطالب درج شده در فروم گفتگو، و کامنت های شما
ودرج هر گونه مطلب و عکس مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما موافقت خود را با شرایط عنوان شده در ذیل رااعلام کرده‏ اید.
مکانیکال هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با کاربران حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ مکانیکال در هر لحظه قادر به ویرایش یا حذف مطالب خود هستند، بنابراین مکانیکال، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع مطلب درج شده در نرم افزار را نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که در نرم افزار بارگذاری می‌شود و در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
مکانیکال مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که در این نرم افزار بارگذاری می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد، اگر مطابق با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران نباشد و یا با اصول تعریف شده مکانیکال مغایرت داشته باشد، را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به مکانیکال که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، وبلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و مکانیکال مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.